21MN01: Creasta principală etapa 1: Pasul Liban - Staţiunea Harghita Mădăraş - Staţiunea Harghita-Băi
21MN02: Creasta principală etapa 2: Staţiunea Harghita-Băi - Pasul Vlăhiţa (Tolvaioş) - sat Sântimbru-Băi
21MN53: sat Izvoare - sub Dealul Sinol - Staţiunea Harghita Mădăraş
21MN54: sat Izvoare - Izvorul Fedeleskút - Staţiunea Harghita Mădăraş