10MN13: Circuit Cheile Vălișoarei (Aiudului) - versantul stâng
10MN17: Cabana Râmeţ - Modolești - Ampoiţa
10MN18: Cabana Râmeţ - Râmeţ - Fosta cabană Sloboda
10MN19: Bucerdea Vinoasă - Modolești - Cetea
10MN20: Cricău - Pârâul Cricău - lângă Piatra Craivii
10MN21: Traseu TR - Vf. Piatra Craivii