27MN13: Pasul Oituz - Vf. Negru - Gâtul Apa Lină
27MN14: Lemnia de Sus - Vf. Mihalţ - Vf. Șandru Mare
27MN16: Estelnic - Vf. Răchitiș - Estelnic
27MN17: Halta CFR Belani - Obârșia Apa Lină - Vf. Șandru Mare
27MN20: Plăieșii de Sus - Vf. Repatu Mare - Iacobeni
27MN21: Traseul PR - Pârâul Repatu Mare - Sub Vf. Repatu Mare